The Luxury Collection | 2-2016


View the most luxurious properties in our network.

javascript:void(0)

Christie’s International Real Estate Magazine | 2-2016


View the most luxurious properties in our worldwide network. 

javascript:void(0)

Luxury Defined | New Report


Insights into the Luxury Property Market

Christie’s International Real Estate Lifestyle Blog

NIEUW Woningaanbod


's-Gravenweg 27
Nieuwerkerk A/D Ijssel - Nieuw!

€ 1.250.000 k.k.
Veerstraat 3
Standdaarbuiten - Nieuw!

€ 1.495.000 k.k.
State Amsterdam ong
Amsterdam - Nieuw!

€ 1.365.094 v.o.n.
State Amsterdam ong
Amsterdam - Nieuw!

€ 1.567.049 v.o.n.
Botersloot 543
Rotterdam - Nieuw!

€ 1.160.000 k.k.
State Amsterdam ong
Amsterdam - Nieuw!

€ 3.049.915 v.o.n.

 

Internationaal


A WORK OF ART THAT YOU CAN LIVE IN 


Als één van de oudste veilinghuizen is het succesvolle Christie’s in 1995 een innovatieve vastgoed onderneming gestart.

De integratie van eeuwen ervaring en een met de hand geselecteerd netwerk van getalenteerde makelaars heeft Christie’s International Real Estate gevormd tot een onderneming die perfect voldoet aan de levensstijl en behoeften van veeleisende relaties. De marketing van beeldende kunst en woningen in het hoge segment blijkt een ideale combniatie. Het heeft geresulteerd in een sterk onroerend goed marketing merk, gedreven door passie, het succes van de naam van de Christie’s, een wereldwijd netwerk en de expertise van ervaren makelaars.

ASSOCIATES


Kantoren in Nederland


R365 | Christie's International Real Estate

Hoofdkantoor & Internationale verkoop

Telefoon    +31 (0)20 26 10 430
Email info@residence365.com

 

Carla van den Brink | Amsterdam

Regio Groot Amsterdam

Telefoon    +31 (0)20 671 72 72
Email amsterdam@r365.nl

 

Hulstkamp Makelaars | Rotterdam

Regio Zuid Holland, Zeeland & Noord Brabant

Telefoon    +31 (0)10 22 508 22
Email rotterdam@r365.nl

 

Makelaarskantoor Aerdenhout & Omstreken | Aerdenhout

Regio Kennemerland, West Friesland & Waterland

Telefoon    +31 (0)23 52 45 250
Email aerdenhout@r365.nl

 

R365 | Christie's International Real Estate | Gorssel

Regio Midden, Noord & Oost Nederland

Telefoon    +31 (0)575 492 722
Email gorssel@r365.nl

 

Heiko Gorter Makelaars | Driebergen-Rijsenburg

Regio Utrecht

Telefoon    +31 (0)343 700 222
Email utrecht@r365.nl

 

Hulstkamp Makelaars | Gooi & Vechtstreek

Regio Gooi & Vechtstreek

Telefoon   +31 (0)20-2420888
Email gooi-vechtstreek@r365.nl

 

R365 | Christie's International Real Estate | Limburg

Regio Limburg

Telefoon    +31 (0)20 26 10 430
Email info@r365.nl

 


Kantoren Dutch Caribbean


Aruba Brokers

Aruba

Telefoon    +297 587 9002
Email aruba@residence365.com

 

Bonaire Oceanfront Villas

Bonaire

Telefoon   +599 786 4740
Email bonaire@residence365.com

 

Landmark real estate nv

Curaçao

Telefoon    (+5999) 841 2800
Email curacao@residence365.com

 

Saba Island Properties

Saba

Telefoon  

+ 599 416 2777

Email saba@residence365.com